logo - ReMenu.cz

systém pro Vaše restaurační zařízení

Hlavní přínosy systému ReMenu

pohled zákazníka

pohled majitele

Ušetřený čas každý den/týden

Každý člověk ocení, když bude moci získat požadované informace rychle a když je nalezne na místě, kde je očekává.

Systém klade velký důraz na jednoduchost obsluhy. K dispozici máte velké množství automatických doplnění a předvyplnění údajů. Veškeré údaje do systému vložíte pouze jednou.

Ušetřené prostředky

Zákazník nic ušetřit nemůže, ale může být nemyle překvapen absencí hledaných informací na Vašem webu.

Vývoj podobné funkcnionality, kterou nabízí systém ReMenu by zcela jistě při vlastním vývoji překročil 45.000 Kč. Tak vysokou cenu za systém ReMenu nemusíte zaplatit ani za 15 let. Přičemž ReMenu se bude jako každý dobrý systém dále vyvíjet a nabízet další a ještě lepší služby.

Aktuálnost nabídky

Zákazník očekává pouze aktuální nabídku, protože včerejší oběd ho již vůbec nezajímá.

Systém hlídá, zda máte vyplněno polední menu na příští týden včas a pokud se tak nahodou nestalo, budete na to upozorněni na email.

Spokojenější zákazníci

Přijemnější, rychlejší a pohodlnější než hledat na webech polední menu je mít ho k dispozici ve svém emailu anebo vytištěné na společné nástěnce.

Spokojenost zákazníka je základním předpokladem, že se opět vrátí a utratí svoje peníze. Kromě dobrého jídla, skvělé obsluhy a příjemného stolovacího prostředí je možné zvýšit jeho spokojenost i v rovině informační, tj. umožňit mu nálezt to, co hledá, v čase kdy to hledá.

Záruky

Záruky pro zákazníka poskytujete Vy. Jedná se především o záruku, že zadáte do systému informace včas a ve správné kvalitě.

30-ti denní záruka vrácení peněz Vám umožní bez udání důvodů požadovat vrácení Vámi uhrazených peněžních prostředků. Prostředky Vám budou během 3 pracovních dní obratem vráceny na Váš účet a služba bude pozastavena. Platí pro objednávky na 6 a více měsíců.

Záruka 99% fukčnosti je pro Vás jistotou, že Vaše nabídka bude zákazníkům vždy k dispozici. V případě nesplnění této podmínky Vám bude vrácen měsíční poplatek po skončení měsíce, ve kterém k výpadku došlo.

Nová vylepšení v budoucnosti

Věříme, že bude naplněno naše přání poskytnout zákazníkům jedno místo, kde najdou přesně to, na co zrovna v tu chvíli budou mít chuť.

Tak jako v přírodě, tak i pro systém ReMenu platí, že pokud se nebude vyvíjet, tak zahyne. A proto již nyní víme, že přijdou nové věci a Vy je budete mít v dispozici v rámci stávajících balíčků bez navýšení ceny (samozřejmě). Těšte se.